Polski English









..:: wino :: squad :: mega fani ::..

No, sekcja poświęcona Mega Fanom Ortalionu :)
Kto to jest mega fan? To jest taki koleś (oczywiście nie odrzucamy kobiet, o ile jakieś są :) który jest z Ortalionem duszą i ciałem, tzn. udzielał się na komentzach a teraz się udziela na forum. Ewentualnie może zamiast tego podsyłać kminki na różne gierki, np. do Kościół Manager'a (przypominamy, że pomtsły do KM'a wysyłacie na adres DJ'a WięcejMasy - ortalion@gmail.com) Musimy takiego kolesia pamiętać, wiedzieć o nim itp.
Co przysługuje takiej osobie? No więc w ramach nagrody taka osoba dostaje aliasa pocztowego w domenie @aliasy.nie.dziala.ja i może się od tej pory chwalić ludziom, że jak chcą wysłać poczte to np. na adres gienek@aliasy.nie.dziala.ja :) I ta poczta dojdzie do nich z tego adresu! Yo, fajnie :) Dalej, co jeszcze? Otóż, wiadomym jest nam, że wszyscy wielce oczekuja na pojawienie się Kościół Manager'a. Nie będzie tu daty jego ukazania się, ale.. mega fani automatycznie (jeśli oczywiście wyrażą na to zgodę) stają sie betatesterami KM'a :) Czyli jako pierwsi zobaczą betę i tak dalej, wszystkie kolejne wersje. Ale oczywiście nie ma łatwo. Jak nie będziemy od takiego człowieka dostawać sugestii dot. zmian w grze, to przestanie być betatesterem :) Aha.. i jeśli rozprzestrzeni naszą bete na świat (albo nawet do kumpla) i my się o tym dowiemy, to spadnie na niego kara Wielkiego Loda!! I nie będzie miło ;))

A teraz już przejdziem do samych mega fanoof :))

Ramka informacyjna
Nickwiekmailzasługi
Kozi--kozi@aliasy.nie.dziala.jaod początku był znami, betatestował wszystko i mówił co jest źle.. chwała mu :))
Lex--lex@aliasy.nie.dziala.japomysły do KM'a i ŻulSnake'a NG, opiekowanie się kanałem #ortalion
DJ Japcok--dj.japcok@aliasy.nie.dziala.jaNiezliczone posty na komentzach & forum, dużo kminek i innych takich rzeczy :) No i dostapil zaszczytu bycia także Ortalion RekLamerem!
Rejman--rejman@aliasy.nie.dziala.jaMasa postów na komentzach, dużo qltowych pomysłów na gierki :)
Natalka--natalka@aliasy.nie.dziala.jaJak na razie jedyna dziewczyna, nasza FANKA! :)) Zasług ma niemało, posty na forum i dużo czasu na ircu.. jeah!
Wielki Grzenda--wielki.grzenda@aliasy.nie.dziala.jaWynalazca Skittles'a(TM), kminodawca do PaetzMana, najstarszy z megafanów i mega-pijak! Inaf! :)
Bethowen--bethowen@aliasy.nie.dziala.jaNajmłodszy z megafanów.. 12 lat! Za co? Za forum, irca, mase pomysłów i support Ortalionu. A niech ma :)
Hausik--hausik@aliasy.nie.dziala.jaDuzo czasu spedzonego na kanale #ortalion, pomysly na gierki i duzo postow na forum (jezeli nie siedze na ircu i nie odpisuje na forum to albo mam zaciety internet, albo zepsuty komp albo moj brat siedzi)
Chronos--dooku@aliasy.nie.dziala.jaOtóż yyyyy no więc yyyy ja yyyy no dałem pare pomysłów gier na Forum, złożyłem MC Gnoykowi życzenia, rozpowiadałem kolegom o Wspaniałym Ortalionie, yyyyyy No udzielałem sie na forum czasem na IRCu yyyyyyyy i to chyba wszystko



Wszystkie prawa zastrzeżone dla :
Ortalion Entertainment ©2001-2017

DJ TCSO prezentuje

Mega komix